УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ КЛЮЧІВ ВІД КВАРТИРИ!

Дата: 01.06.2020 15:09

Допомогти сироті завжди було обов’язком держави і суспільства. Сьогодні одним із проблем влади залишається забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа. Проблема сирітства у нашому районі залишається актуальною, але влада ніколи не була осторонь цих проблем. 01 червня 2020 року, у Міжнародний день захисту дітей, голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА разом з головою районної ради Василем МІТЬКО урочисто вручили ключі від однокімнатної квартири молодій дівчинці, якій так необхідна підтримка і допомога – КРАСНОВИД Анастасії, мешканці нашого району. Анастасія закінчила Зеленоярську ЗОШ Нікольсього району, зараз навчається в Маріупольському машинобудівному ліцеї, її виховує опікун. Також дівчину привітали та вручили подарунки Олег МЕНДРИН – Нікольський селищний голова, Світлана АЛІПА – начальник управління соціального захисту населення, Ольга ВНУКОВА – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Тетяна ХВОРОСТЯНА – секретар Зеленоярської сільської ради. Анастасія від щирого серця подякувала присутнім за турботу, за постійну увагу, підтримку та можливість мати власне житло, яке стане добрим стартом у нове доросле життя.

На изображении может находиться: 8 человек, люди стоят, дерево, ребенок, свадьба, обувь и на улице

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, дерево, обувь, ребенок, борода и на улице