СТАТИСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ НА 27 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

Дата: 28.05.2020 11:14

+3 випадки коронавірусноі? хвороби зафіксовано на Донеччині протягом цієі? доби, 27 травня.
Усі - у Маріуполі, з кола контактних осіб, у яких наявність вірусу виявили раніше.
Серед хворих - 75-річна жінка та двоє чоловіків, 44 і 39 років. Один з чоловіків - житель Одеськоі? області, якии? прибув до Маріуполя у службове відрядження.

Таким чином, з початку карантину маємо 158 випадків коронавірусноі? хвороби. 4 з них завершилися летально, 85 пацієнтів одужали, 69 продовжують лікування.

Примітка: в інфографіці кількість хворих по Маріуполю зазначена з урахуванням двох жителів Одеськоі? області, які перебували у Маріуполі у відрядженні. Наявність вірусу в одного з них була підтверджена у Маріуполі сьогодні, у другого - вчора.