АПАРАТНА НАРАДА 25.05.2020 РОКУ

Дата: 25.05.2020 11:18

25 травня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, підприємств та організацій району У нараді взяли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, керівник апарату райдержадміністрації Анна ПЛАХОТНАЯ. В ході наради обговорено проблемні питання, соціально-політичну ситуацію в районі, питання щодо подовження карантинних заходів у Нікольському районі, епідемічної ситуації, а також питання соціального захисту, фінансової дисципліни, пенсійного забезпечення, надзвичайних ситуацій, завершення навчального року в ЗОШ району, роботи об’єктів житлово-комунального господарства, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні,надані відповідні доручення.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении