Нікольська районна державна адміністрація
Донецька область, Нікольський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

22 травня - Міжнародний день біологічного різноманіття!

Дата: 22.05.2020 09:28
Кількість переглядів: 30

22 травня відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття. Головне завдання цього Дня — звернути увагу громадськості на проблему безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори і фауни. Біологічне різноманіття нашої планети продовжує скорочуватися, а екологічна рівновага все ще піддається змінам. Близько 60% екологічної системи деградує або використовується нерозважливо, що веде до втрати біологічного різноманіття і тяжких наслідків.

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів.

Спостерігається антропогенне забруднення значних територій, зокрема важкими металами, радіонуклідами, стійкими органічними сполуками.

Щорічне відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття – чудова нагода ще раз згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.

Детальну інформацію про відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття можна знайти за посиланнями

https://www.cbd.int/idb/2020

https://menr.gov.ua/timeline/Bioriznomanittya.html

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора