Районний центр зайнятості інформує!

Дата: 20.05.2020 08:08

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

19.05.2020 рік

ПРЕС РЕЛІЗ

Обласна служба зайнятості продовжує інформувати підприємців щодо отримання допомоги по частковому безробіттю

19 травня пройшов черговий вебінар на тему «Актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину» для представників малого та середнього бізнесу Донецької області.

Під час заходу підприємці дізналися про послідовність дій, які необхідні для отримання фінансової допомоги. Були обговорені питання щодо порядку формування пакету документів та процедури його подання до центрів зайнятості Донеччини.

Директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко поінформувала учасників про ухвалене минулого тижня Верховною Радою рішення, яким удосконалено процедуру отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Згідно законопроекту збільшено термін для звернення роботодавців на отриманням допомоги по частковому безробіттю на період карантину з 30 до 90 календарних днів з дня зупинення/скорочення діяльності. Окрім цього, відтепер фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, теж зможуть отримати допомогу з боку держави.

Донецька обласна служба зайнятості продовжує проведення онлайн заходів щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу долучитися до участі у наступному вебінарі, який відбудеться після оприлюднення законопроекту № 3329-д від 13 травня 2020 року.

Контактна інформація:

84331, Донецька обл., м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41