МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ!!!!

Дата: 18.05.2020 10:21

Шановні працівники музеїв!
Вітаємо вас із професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Нікольського району, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.Ми високо цінуємо ваші щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного народу. Музеї є безцінними джерелами пізнання, які освячують наше долучення до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій.
Твердо віримо, що самовіддана праця музейних працівників – вірних служителів – часу і надалі вирізнятиметься високим професіоналізмом, подвижництвом, сприятиме примноженню нетлінних духовних надбань.
Зичимо всім музейним працівникам району успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення наукових та професійних доробок, здоров’я, щастя і наснаги!

На изображении может находиться: на улице