ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 12.05.2020 15:30

НОВА ГРАНТОВА ПРОГРАМА ВІД МОМ

Якщо Ви бажаєте розвивати кар’єру у сфері інформаційних технологій Новий грант від Міжнародної організації з міграції допоможе втілити Вашу мету. Участь у грантових програмах можуть прийняти мешканці Донецької та Луганської областей, віком від 18 до 35 років, які прагнуть розвиватись у сфері інформаційних технологій.

Грант надаватиметься у формі оплати навчання на професійних курсах, пов’язаних з IT-технологіями (у розмірі до 700 доларів США), та у вигляді обладнання, необхідного для застосування отриманих навичок у сфері IT –технологій (у розмірі до 1000  доларів США).

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за посиланням http://iom.org.ua/ua/node/3162  або звернувшись до Нікольського районного центру зайнятості.