ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ!!!

Дата: 12.05.2020 10:56

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.
Сьогодні є привід подякувати за працю і привітати представниць однієї з найгуманніших професій на землі.
Саме 12 травня, відзначається професійне свято медичних сестер в день народження однієї зі знаменитих англійок Флоренс Найтінгейл, яка під час Кримської війни (1853-1856 р.р.) організувала першу в світі службу сестер милосердя. Хоча фактично святу вже більше ста п’ятдесяти років, тільки в 1974-му було прийнято офіційне рішення відзначати цей день 12 травня.
Медичні сестри – це обов’язкові помічники лікарів, адже саме вони на протязі всього терміну лікування безпосередньо працюють з пацієнтом. Професія медичної сестри важка, складна, відповідальна, часто малопомітна, але вкрай важлива і незамінна.
Дорогі наші медсестри, сердечно вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам всього самого найкращого: здоров’я, благополуччя, успіхів у вашій благородній праці! Любові, Миру і Добра! Бажаємо, щоб Ваші вміння та навички ви застосовували тільки в умовах мирного життя!
За невтомну вашу працю, чуйність та доброту, низький вам уклін, успіхів у професійній діяльності та сімейного благополуччя. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир.