Апаратна нарада 12.05.2020 року

Дата: 12.05.2020 10:49

12 травня 2020 року відбулася щотижнева нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Аліси ВЕСЬОЛКІНОЇ. У нараді взяли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, керівник апарату райдержадміністрації Анна ПЛАХОТНАЯ, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району. В ході наради, обговорено проблемні питання, соціально-політичну ситуацію в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Основні питання, які розглядалися на нараді:
- аналіз доходів бюджету, наповнення доходної частини районного та місцевих бюджетів;
- робота над погашенням боргів до бюджету;
- фінансування пенсій та соціальних виплат, матеріальної допомоги в повному обсязі,
- нарахування та перерахунок соціальних виплат Фондом соцстраху;
- проведення перерахунку субсидій у зв’язку із зниженням ціни на газ, робота по оздоровленню дітей;
- збільшення переліку адмінпослуг у ЦНАП;
- дистанційне навчання учнів, робота навчальних закладів району, стан ремонтів закладів освіти, робота над проєктами;
- робота з безробітними в онлайн-режимі, онлайн-тренінги, виплата допомоги по безробіттю;
- робота комунальних підприємств з благоустрою селища, населених пунктів району,
- ремонт доріг, відновлення дорожніх знаків, розмітки;
-надання гуманітарної допомоги сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах, інспектування сімей;
- підготовка засідання колегії райдержадміністрації;
- заходи щодо недопущення поширення випадків хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении