ВІТАЄМО З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ!

Дата: 09.05.2020 09:49

9 травня 2020 року  в День Перемоги у Другій Світовій війні, голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, голова районної ради Василь МІТЬКО, голова районної ради ветеранів війни, праці та Збройних сил Валентиною ДОРОХОЛЬСЬКОЮ, разом керівниками структуриних підрозділів райдержадміністрації, териториальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, вшанували пам'ять загиблих у Другій Світовій війні покладанням квітів.

Аліса Олексіївна звернулася до присутніх зі словами вдячності ветеранам за їх подвиг! "..Забути подвиги наших ветеранів просто неможливо. На жаль, з року в рік учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою і говорити щирі привітання з 9 травня та із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939- 1945 років."
Валентина ДОРОХОЛЬСЬКА звернулася з вітальним словом, та з нагоди свята відзначила активістів ветеранського руху Валентину Іванівну ЗАЙЧЕНКО та Ларису Абрамівну БАРАНЧУК за активну життєву позицію та вагомий внесок в розвиток ветеранського руху ювілейними медалями "75 років Перпемоги у Другій світовій війні! Присутні привітали зі святом, та покладанням квітів, вшанували пам'ять з нагоди великого свята! Хай не згасає вогонь пам'яті ! Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день. Ми пам’ятаємо, на якій героїчній землі живемо. Наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості і це – назавжди!

На изображении может находиться: цветок, текст и природаНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, на улице и природа

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, обувь и на улице