ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2020 14:00

Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА разом з Народним депутатом Дмитром ЛУБІНЦЕМ, головою районної ради Василем МІТЬКО, Темрюцьким сільським головою Олександром ЖУКОВИМ, головою районної організації ветеранів війни. праці та Збройних сил Валентиною ДОРОХОЛЬСЬКОЮ, представниками громадськості, вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні покладанням квітів до памятника загиблим села Темрюк.
З нагоди 9 травня було вручено ювілейні медалі «75 років Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні» учасникам бойових дій ЛЯШЕНКО Миколі Степановичу, ЛИЗЛОВІЙ Єфросинії Мефодіївні. Також гості відвідали Будинок ветеранів "Добрі серця", привітали зі святом мешканців будинку та вручили ключи від автомобілю Renault, який був придбаний за кошти районного бюджету, державного бюджету, за підтримки Народного депутата Дмитра ЛУБІНЦЯ.

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, дерево, костюм и на улицеНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, обувь, ребенок и на улицеНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, телефон, напиток и в помещенииНа изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, костюм и на улицеНа изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, костюм и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, автомобиль, дерево и на улице