СТАТИСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ НА 07.05.2020

Дата: 08.05.2020 10:13

Три пацієнти одужали, четверо захворіли. Так змінилася ситуація із COVID-19 на Донеччині протягом цієї доби, 7 травня.
+4 нових випадки коронавірусної хвороби лабораторно підтверджено у Бахмуті та Маріуполі. Серед маріупольських пацієнтів - 2 чоловіки (66 та 56 років) і 53-річна жінка. У Бахмуті позитивний результат на наявність вірусу отримала 35-річна жінка, медпрацівниця.

У цих же містах маємо і пацієнтів, які одужали: у Маріуполі - дві жінки (64 та 45 років), у Бахмуті - 55-річний чоловік.

Таким чином, станом на сьогодні з початку оголошення карантину в Донецькій області зареєстровано 93 випадки COVID-19.
Три з них завершилися летально, 20 пацієнтів одужали, 70 продовжують лікування.

Загалом, ситуація із захворюваністю в області контрольована, і залишатиметься такою надалі, якщо кожен з нас дотримуватиметься рекомендацій та тимчасових обмежень. Бережіть себе і своїх близьких.
Будьте здорові!

Примітка: до Центру громадського здоров'я МОЗ України за цю добу встигли передати дані лише по двом новим випадкам на Донеччині. Ще два позитивні результати були отримані після того, як статистика МОЗ за добу була сформована.

Нет описания фото.