ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2020 09:50

08 травня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, голова районної ради Василь МІТЬКО, народний депутат України Дмитро ЛУБІНЕЦЬ, трудові колективи організацій та підприємств селища Нікольське з дотриманням карантинних обмежень з нагоди Дня пам’яті та примирення вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні покладанням квітів до Монументу Слави.
Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої Перемоги. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.
Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її незалежною та квітучою.
Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.
Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, костюм и на улицеНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, свадьба и на улицеНа изображении может находиться: цветок, растение и на улицеНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице