8 ТРАНЯ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ!

Дата: 08.05.2020 07:55

Шановні земляки!

Сьогодні ми відзначаємо День пам'яті та примирення. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих доль, нездійсненних мрій і задумів.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, увічнення пам'яті про загиблих та утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни Указом Президента України встановлено День пам'яті та примирення, який відзначатиметься щорічно 8 травня.

Це свято пов'язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Їх ставлення до громадянського обов'язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування.

Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу.

Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього нашої країни. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам'ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!

На изображении может находиться: цветок и природа