НАРАДА 07.05.2020 року

Дата: 07.05.2020 09:59

07 травня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела робочу нараду з питань розчищення ріки Каратиш у Нікольському районі. В ході наради розглянуто питання розробки та реалізації Програми розчищення ріки Каратиш. На нараду були запрошені та виступили: Плавська І.М. – заступник голови Нікольської районної ради, Юзвінкевич М.В. – Зеленоярський сільський голова, Проценко О.В – Боївський сільський голова, Гуц Т.С. – начальник фінансового управління райдержадміністрації, Капленко О.В. - начальник Маріупольського міжрайонного управління водного господарства, Мазуренко Р.Л.- директор ДП «ІЛЛІЧ-АГРО ДОНБАС», Лагер С.О. – керівник групи технічної експлуатації меліоративних систем та обладнання ДП «ІЛЛІЧ-АГРО ДОНБАС», Муль Л. В.- начальник відділу водних об`єктів та техногенно-екологічної безпеки Маріупольського міжрайонного управління водного господарства.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении