День піхоти!

Дата: 06.05.2020 10:38

Сьогодні українські піхотинці відзначають своє професійне свято - День піхоти Збройних сил України.

Дата святкування була обрана не випадково. 6 травня - день річниці битви біля Жовтих Вод, в якій українські козаки здобули перемогу в 1648 році. Цю битву називають першою переможною у Національно-визвольній боротьбі, яку очолював Богдан Хмельницький.

Ми з вами відзначаємо День піхоти, як вияв нашої глибокої пошани та поваги усім воїнам механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових підрозділів та частин Сухопутних військ Збройних Сил України.
Щоденно ви – піхотинці, демонструєте незламну стійкість, непереможний характер, козацьку відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати Вашу волю до перемоги.
Численні приклади мужності та героїзму, проявлені вами в боях з російським агресором, вже стали взірцем вірності та служіння Батьківщині.
Бажаємо всім воїнам-піхотинцям міцного здоров’я, професійного зростання, добробуту та щасливого повернення до своїх сімей і рідних домівок!

На изображении может находиться: на улице и природа