Статистика станом на 04.05.2020

Дата: 05.05.2020 09:08

Три нові випадки COVID-19 лабораторно підтверджені на Донеччині.
Усі - у Маріуполі. Медпрацівники. 53-річний чоловік і дві жінки - 44 та 54 років. З кола контактних осіб хворих у Обласній лікарні інтенсивного лікування.

Крім того, сьогодні отримали висновок експертів, що маємо дві смерті від COVID-19 - у Маріуполі та Світлодарську. Чоловіки - 69 та 40 років. Вони померли вчора. Але були підстави сумніватися у причинах їхньої смерті. Проведені експертизи ці сумніви розвіяли.
Таким чином, від початку карантину і станом на сьогодні COVID-19 забрав життя трьох жителів Донецької області. Усі - чоловіки: 84-річний із Дружківки, 40-річний зі Світлодарська та 69-річний із Маріуполя.

Нет описания фото.

13 пацієнтів одужали. 68 продовжують лікування.
Всього від початку карантину в області зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби.

Вірус не відступає, тому, будь ласка, дотримуйтеся умов карантину.
І будьте здорові!