ЮВІЛЕЙ МУЗЕЮ

Дата: 05.05.2020 07:55

Шановні працівники Нікольського краєзнавчого музею!

Прийміть щирі вітання з 35-річчям відкриття музею!

Роль музею для Нікольського району є дуже важливою. Саме в цьому закладі займаються зберіганням реліквій нашого краю та ведеться наукова робота з історії Нікольщини. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім. І саме працівники музею нашого району щодня відкривають це багатство людям. Завдяки вашій самовідданій праці підтримується зв’язок часів, спадкоємність поколінь, примножується багатогранна спадщина минулого. Дякуємо усім ветеранам музейної справи та усім нинішнім працівникам за сумлінну працю. Висловлюємо вам сердечну вдячність за вірність професії, за те, що поєднуєте минуле, сьогодення й майбутнє, виховуєте почуття прекрасного, повагу до народних традицій і любов до національного мистецтва.
Дякуємо за те, що створена вами своєрідна "машина часу" дає змогу хоча б на декілька хвилин перенести нас у світ прадавніх історій та легенд.
Щиро бажаємо невичерпної енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатку, здоров’я та щастя, успіхів у праці в ім’я утвердження в суспільстві високих моральних засад, збереження національної спадщини та історико-культурного надбання нашого краю, непохитної віри в завтрашній день!

На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят