YASNO інформує!!!

Дата: 04.05.2020 14:39

30 квітня призупиняється дія пільгового тарифу для будинків з електроопаленням

Маріуполь, 30 квітня 2020

ЕлектропостачальникYASNO нагадує, що пільговий тариф на електроенергію для мешканців Донеччини, які користуються електроопаленням, діє з 1 жовтня по 30 квітня. У цей період нарахування здійснюються з розрахунку 0,9 грн/кВт·год при споживанні до 3000 кВт·год на місяць та 1,68 грн/кВт·год на обсяг електроенергії, що споживається понад 3000 кВт·год на місяць.

З 1 травня по 30 вересня власники помешкань, що обладнані електроопалювальними установками, сплачуватимуть за електроенергію за базовим тарифом:

• 0,9 грн/кВт·год при споживанні до 100 кВт·год;
  • 1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 100 кВт·год.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення встановлюються та регулюються державою.Детальна інформація розміщена на сайті електропостачальникаYASNO.

Клієнти електропостачальникаYASNOможуть оформити на наступний опалювальний сезон пільговий тариф, якщо в будинку встановлені, належним чином приєднані та оформлені електроопалювальні установки. При зміні типу опалення на електричне необхідно спочатку звернутися до оператора системи розподілу, до мереж якого підключений будинок, для внесення змін до договору на розподіл електроенергії. Після цього клієнти звертаються до YASNO для отримання пільгового тарифу на період опалювального сезону.

«Незалежно від пори року та типу опалення оселі, суттєво зменшити витрати на електроенергію можна завдяки енергоефективним побутовим приладам, розумним розеткам, сучасному LED-освітленню та раціональному використанню електроенергії у побуті. Це створить комфорт в оселі та допоможе зменшити суми в платіжках», – розповів директор YASNOв Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Нет описания фото.