До відома населення!

Дата: 04.05.2020 14:39
Кількість переглядів: 73

Нова адреса: про що слід повідомити електропостачальника YASNO, якщо ви переїхали
Маріуполь, 4 травня 2020

Змінили місце проживання, а СМС чи Viber-повідомлення з сумою до сплати за електроенергію продовжують надходити за попередньою адресою? Це відбувається тому, що в базі залишились застарілі дані. Щоб оновити їх, достатньо своєчасно повідомити електропостачальника YASNO, що ви вже не проживаєте за старою адресою.

Піклуючись про зручність клієнтів, постачальник YASNO пропонує оновити контактні дані дистанційно одним зі способів, не виходячи з дому:

  • звернутися до енергоофісу YASNO за додатковими телефонами або електронними адресами, що виділені на період карантину. В електронному вигляді необхідно надати фото або скан-копії документу, що підтвердить зміну власника особового рахунку (наприклад, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу, дарування);
  • надіслати звернення зі скан-копією документу через форму зворотного зв’язку на сайті постачальника або на електронну адресу dn@yasno.com.ua;
  • написати особисте повідомлення на сторінці електропостачальника у Facebook.

«Коли людина зайнята переїздом у нове житло, то питання переоформлення документів з комунальними компаніями інколи відкладаються. Але це важливо зробити вчасно, щоб не виникало плутанини з рахунками та документами. Для цього, а також для отримання актуальних viber чи смс-повідомлень від YASNO, просимо своєчасно інформувати про зміну місця проживання або права власності на нерухомість», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Згідно з законодавством, якщо споживач вчасно (не пізніше ніж за 20 днів) не повідомляє електропостачальника та оператора системи розподілу про звільнення приміщення, він зобов’язаний продовжувати сплачувати за електроенергію за об’єкт, виходячи з умов відповідних договорів.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора