Вітання з днем праці!

Дата: 02.05.2020 19:10

Шановні мешканці Нікольського району!!
Щиро і сердечно вітаю усіх Вас із святом Першотравня!
Щороку 1 травня в Україні святкується, як День міжнародної солідарності трудящих. Це свято під різними назвами відзначається ще в 141 країні світу.
Після здобуття Україною незалежності першотравневе свято стало символом боротьби всіх трудящих людей за покращення умов праці, її гідну оплату, соціальні гарантії.
Це свято уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.
1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого району та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.
Тому хочу висловити щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу на благо всієї України, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання.
Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя.
Успіху, радості, натхнення і сил Вам для здійснення всіх планів і починань.
Нехай гарний весняний настрій супроводжує Вас протягом всього року!
З повагою,
Голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА

На изображении может находиться: цветок, растение и природа, текст «3i святом 1 травня»