Новини

02 Грудня, 2020 р., 14:59
Теплопостачальні організації готуються до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 років  Представники Управлінь Держенергонагляду в областях продовжують здійснювати моніторинги теплових господарств стосовно їх готовності до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 років (далі – ОП). Так, інспекторами Управління Держенергонагляду у Донецькій області взято участь у роботі 2 комісій суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, з перевірки готовності їх теплових господарств до роботи в ОП. Було перевірено стан готовності 3 котелень та підписано Акти стану готовності теплового господарства до роботи в ОП по цим об’єктам. Також підписано 2 Акти готовності теплового господарства до роботи в ОП (далі – Акт готовності) по теплопостачальним організаціям. Крім того, здійснено моніторинг стану готовності теплових господарств до роботи в ОП 10 суб’єктів господарювання (споживачів соціальної сфери – лікарні, дошкільні навчальні заклади, заклади освіти). У результаті заходів підписано 24 Акти стану готовності з висновком «теплове господарство підготовлено», а саме по:
01 Грудня, 2020 р., 11:46
01 грудня 2020 року з метою реалізації державної політики у сфері реформування системи надання адміністративних послуг під головуванням Аліси ВЕСЬОЛКІНОЇ, за участю заступника голови районної ради Ірини ПЛАВСЬКОЇ, представників структурних підрозділів райдержадміністрації та Нікольського селищного голови Олега МЕНДРИНА відбулося засідання спільної робочої групи з питань трансформації ЦНАП в Нікольському районі.
01 Грудня, 2020 р., 10:20
Указом Президента України №525/2020 "Про території та об'єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення" ландшафтний заказник "Кручі" у Нікольському районі оголошено об'єктом  природно - заповідного фонду загальнодержавного значення!
30 Листопада, 2020 р., 16:22
30 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК взяли участь в засіданні сесії районної ради під головуванням Василя МІТЬКО.
30 Листопада, 2020 р., 14:35
30 листопада 2020 року заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК взяла участь у засіданні постійної комісії Нікольської районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва.
30 Листопада, 2020 р., 10:40
30 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела щотижневу оперативну нараду. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району. В ході наради обговорено проблемні питання, соціально-політичну ситуацію в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Основні питання, які розглядалися на нараді:
27 Листопада, 2020 р., 15:55
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору – злочину геноциду, який вчинив тоталітарний сталінський режим проти нашого народу, народу України. У нашій історії є сторінки, які дуже боляче згадувати, але які неможливо забути. Злочини, які доводять, що жорстокість і цинічність не мають меж. Біди, яких нормальна людина не побажає навіть своїм ворогам. Трагедії, настільки великі, що людство ще не вигадало слів, щоб описати той біль, який пережили українці. День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, став масштабною національною трагедією.
27 Листопада, 2020 р., 13:25
27 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела робочу нараду з питань цільового використання коштів, виділених сесією районної ради 21.10.2020 КНП "Нікольська ЦРЛ" та КНП "ЦПМСД".
27 Листопада, 2020 р., 10:23
27 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії винесено питання щодо надання статусу дитини, яка постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Членами комісії розглянуто 37 заяв та прийняті відповідні рішення.
26 Листопада, 2020 р., 16:16
Міні-ярмарок вакансій до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора