Нікольська районна державна адміністрація
Донецька область, Нікольський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

13 Липня, 2020 р., 11:31
УВАГА!!! Нацональний банк України інформує про безпеку розрахунків та карткове шахрайство!
13 Липня, 2020 р., 10:06
13 липня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА провела щотижневу оперативну нараду. У нараді взяли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, керівник апарату райдержадміністрації Анна ПЛАХОТНАЯ, начальники відділів та управлінь, керівники територіальних органів центральної виконавчої влади, керівники підприємств та організацій району. В ході наради, обговорено проблемні питання, соціально-політичну ситуацію в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні. Основні питання, які розглядалися на нараді: - виконання доходної частини районного та місцевих бюджетів; - робота над погашенням боргів до бюджету; - фінансування пенсій та соціальних виплат, компенсацій в повному обсязі; - надання адмінпослуг у ЦНАП; - стан ремонтів закладів освіти, робота над проєктами; - робота з безробітними в онлайн-режимі, онлайн-тренінги, виплата допомоги по безробіттю; - робота комунальних підприємств з благоустрою селища, населених пунктів району, - інспектування сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах; - заходи щодо недопущення поширення випадків хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
 
10 Липня, 2020 р., 15:08
Електропостачальник YASNO та НацбанкУкраїнирадять, як безпечносплачувати за світло онлайн Маріуполь, 10 липня 2020
10 Липня, 2020 р., 11:27
    10  липня  2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА разом з головою районної ради Василем МІТЬКО відвідали відділення  Українського степового природного заповідника «Кам’яні   могили».
 
10 Липня, 2020 р., 08:31
ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ДЛЯ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ
09 Липня, 2020 р., 14:44
09 липня 2020 року голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА разом з заступником голови райдержадміністрації Наталею КУНАК взяли участь в онлайн- нараді, яку проводила Аліна ПЕВНА - в.о.начальника управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації. В ході наради було розглянуто питання розвитку туризму, організації туристичних заходів у відділенні Українського державного степового заповіднику "Кам'яні могили", який розташований на території Нікольського району та є історичною і природною пам'яткою України.
 
09 Липня, 2020 р., 14:43
ДО УВАГИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ!???????????? Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України має чудову новину для державних службовців, які обіймають посади державної служби підкатегорії Б3 категорії Б! Згідно з правилами прийому, і голови РДА, і їх заступники, і начальники всіх структурних підрозділів мають можливість вступу до ДРІДУ на заочну форму навчання за держзамовленням, що дає змогу поєднувати роботу і здобувати ступінь магістра за спеціальністю 281 "Публічне управління"!???????????? Термін прийому документів триває до 22 липня 2020 року. Поспішайте!!! Інформація на сайті: dridu.dp.ua
 
09 Липня, 2020 р., 09:34
Про заборону відвідування населенням лісів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора