Новини

19 Лютого, 2021 р., 11:02
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 21  «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID -19» (із змінами) з 12 березня 2020 року встановлено карантин та проводяться профілактичні та протиепідемічні заходи.
19 Лютого, 2021 р., 09:40
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
15 Лютого, 2021 р., 11:38
15 лютого 2021 року голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ взяла участь у мітингу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Аліса Олексіївна звернулась до воїнів – афганців із словами вдячності за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку, активну громадську діяльність. Також на мітингу виступили голова Нікольської районної організації воїнів - інтернаціоналістів «Побратим» Анатолій ГУЦ, Нікольський селищний голова Василь МІТЬКО, заступник Кальчицького сільського голови Віталій ТЕСЛЯ. Присутні представники трудових колективів вшанували пам'ять загиблих під час виконання інтернаціонально обов’язку хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.
15 Лютого, 2021 р., 08:24
Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!
04 Лютого, 2021 р., 16:02
04 лютого 2021 року, голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ та заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК взяли участь в позачерговому засіданні сесії Нікольської селищної ради.
01 Лютого, 2021 р., 15:20
Сьогодні голова райдержадміністрації, депутат Маріупольської районної ради Аліса ДЕРБАЛЬ була присутня на виїзному засіданні з головами постійних комісій Маріупольської районної ради під головуванням Степана МАХСМИ. На засіданні було розглянуто та обговорено питання розміщення інформації на сайті Державної служби геології та надр України про перелік ділянок надр які виставлені на аукціон, дозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку Азовської ділянки з Азовським рудопроявом цирконій-рідкісноземельного зруднення, яка розташована на території Нікольської селищної ради. Голова райдержадміністрації доповіла про проведену з цього питання роботу та чітко висловила свою позицію стосовно скасування пропозиції по визначенню Азовської ділянки, дозвіл на користування якої виставлено на аукціон та виключення Азовської ділянки з переліку перспективних ділянок, зазначених в Інвестиційному атласі надрокористувача.
29 Січня, 2021 р., 08:14
29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Завдяки звитязі та сміливості українських вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. Бій під Крутами став успішною оборонною операцією. Наступ переважаючих сил ворога було зупинено на декілька днів. Це дало змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу.
28 Січня, 2021 р., 11:35
28 січня 2021 року голова райдержадміністрації Аліса ДЕРБАЛЬ взяла участь в засіданні колегії Донецької обласної державної адміністрації в онлайн - режимі. На засіданні розглядається питання про виконання Регіональної програми розвитку освіти: «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» (доповідає директор департаменту освіти і науки ДонОДА Тетяна Сідашева).
27 Січня, 2021 р., 08:31
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора